افزایش ترافیک و بهبود رنک الکسا

فاکتورهای مهم در افزایش بازدید سایت و انواع ترافیک

برای سئو سایت نیاز به مشاوره دارید . با ما تماس بگیرید . 44288535 - 021

افزایش ترافیک و بهبود رنک الکسا

تعداد امتیاز های ثبت شده : 12

یکی از آشنا ترین واژه های امروزی در بین سئو کاران و وب مستران بهبود رنک الکساست. این واژه در مورد سایت های خبری ( خبر گزاری ها ) و مجله های اینترنتی بیشترین کاربرد را دارد. رنک الکسا و میزان ترافیک سایت برای یک سایت خبری یا یک مجله اینترنتی، تعریف کننده ارزش آن سایت و البته معرف مبلغ تبلیغات در آن سایت است. اما قبل از افزایش ترافیک باید به فاکتور بسیار مهمی به نام CTR بپردازید. فاکتوری که ما آن را اینطور معنی میکنیم. CTR : Click Trough Rate یا ترافیک از کجا!!! البته CTR در وبمستر گوگل مفهوم دیگری نیز دارد که آن این است که به ازای تعداد نمایش شما در گوگل چند بار روی شما کلیک شده است.

منبع ترافیک وب سایت

در کنار حجم ترافیک ورودی به یک وب سایت که معرف رنک الکساست، منبع ترافیک یکی از مهمترین و تاثیرگزار ترین فاکتور های ارزش گزاری روی یک وب سایت است. منبع ترافیک یا Traffic Source سایتی است که ترافیک از آنجا به سمت سایت شما سرازیر میشود. این فاکتور بسیار مهم به شش دسته کلی تقسیم میشود.ترافیک مستقیم (Direct Traffic)

کاربر مستقیما بدون واسطه با تایپ کردن آدرس سایت هدف، وارد سایت مقصد میشود. این ترافیک به سادگی قابل خریداری کردن است، بسیاری از سایت ها اقدام به فروش ترافیک مستقیم میکنند. ترافیکی بی ارزش که هرچقدر بیشتر شود میتواند درصد ترافیک های ارگانیک، سوشیال و با مرجع را کاهش دهد که این موضوع حتی با بهترین رنک الکسا بازگو کننده کم ارزش بودن ترافیک آن سایت میباشد.

ترافیک با منبع سوشیال (Social Traffic)

این ترافیک بسیار با ارزش از سایت هایی که به عنوان شبکه های اجتماعی فایل شده اند می آیند. این نوع ترافیک آنقدر با ارزش است که نمیتوان آن را با هیچ ترافیکی حتی ترافیک اورگانیک مقایسه کرد. برای به دست آوردن این نوع ترافیک باید به بازاریابی محتوا (Content Marketing) در شبکه های اجتماعی مانند Twitter, Facebook, Google Plus, Instagram, Linkedin, … بپردازید. این ترافیک یکی از فاکتورهای مهم بهبود جایگاه وبسایت شما در موتورهای جستجو مانند گوگل نیز میباشد.

ترافیک طبیعی یا اورگانیک (Organic Traffic)

یکی از انواع ترافیک که افزایش آن خواستگاه هر وبمستری است. با افزایش این نوع ترافیک شما به مخاطبین وب سایتتان ثابت میکنید که آنقدر با ارزش بوده اید که موتورهای جستجو شمارا به مردم معرفی میکنند. بله! این ترافیک همان ترافیکی است که از موتورهای جستجو به سمت شما می آیند. ترافیک اورگانیک در سال 2017 به عنوان اولین فاکتور در تعیین نتایج گوگل تشخیص داده شد.

ترافیک با مرجع مشخص

هر ترافیکی که از سایتهای غیر سوشیال به سمت شما بیایند به عنوان ترافیک با مرجع معرفی میشوند. این ترافیک نیز اگر از سایت های با PR بالا به سمت سایت شما بیایند میتوانند بسیار با اهمیت و با ارزش باشند. تصور کنید شما سایت خبری دارید و ترافیکی در حد حتی 5% از سایت CNN به سمت سایت شما بیاید! این واقعا در ارزش گزاری سایت شما ارزش ایجاد میکند.

ترافیک با پرداخت هزینه (Paid Traffic)

حتما در مورد google Ads شنیده اید. هنگامی که از ادوردز گوگل استفاده میکنید بابت هر کلیک هزینه ای میپردازید. این نوع ترافیک به عنوان Paid Traffic، ثبت میشوند و برخلاف تصور عموم هیچ ارزشی برای سئو یا بهبود جایگاه سایت شما در موتورهای جستجو ندارد.

ترافیک با منبع ایمیل

ترافیکی که از طریق ایمیل مارکتینگ ایجاد میکنیم میتواند برای مارکتینگ یا جذب مشتری بسیار موثر باشد. شاید این ترافیک تاثیر چندانی روی سئو و بهبود رنک وبسایت در SERP نداشته باشد اما میتواند به عنوان یک استراتژی مناسب بازاریابی تلقی شود.

دریافت ترافیک از طریق تبلیغات محیطی

یکی از راه های افزایش بازدید سایت ، درج تبلیغات در سایت های دیگر است. در دو صورت ممکن است لینک سایت شما در سایت هدف قرار بگیرد. لینک Dofollow و لینک Nofollow. معمولا مبنا این است که تبلیغات از لینک نوع nofollow باشد. این روش دو مزیت برای شما دارد. اول جذب ترافیک و دوم ایجاد بک لینک یا لینک سازی خارجی.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

گران اما کاملا کارآمد در جهت افزایش بازدید سایت. این نوع تبلیغات که عمدتا در ایران در تلگرام و اینستاگرام صورت میپذیرد به شدت بازدهی خوبی دارد. توصیه میکنم حتما آن را امتحان کنید. البته در هنگام انتخاب کانال یا صفحه اینستاگرام توجه به تعداد اعضا و تعداد بازدید هر پست داشته باشید. در فضای مجازی فرض را بر این بگیرید که همه در حال تقلب هستند! تعداد اعضای کانالها عمدتا واقعی نیستند. با این اوصاف شما بازدهی خوبی خواهید دید. لینک هایی که در شبکه های اجتماعی ساخته میشوند عمدتا Nofollow هستند. البته در اینستاگرام اصلا لینکی به سایت شما وجود ندارد و لینک ها به صورت کوتاه مدت تولید میشوند. پس شما از اینستاگرام نمیتوانید بک لینک بگیرید. فقط به ترافیک دریافتی از اینستا قانع باشید که بسیار با ارزش است.

تبلیغات در سایت های دیگر

سایت هایی در اینترنت به عنوان آژانس تبلیغاتی با مجوز کانون آگهی تبلیغات فعالیت میکنند که بنر تبلیغاتی شمارا در تعداد بسیار زیادی از سایت های دیگر قرار میدهند.این بنرهای تبلیغاتی با JavaScript تولید میشوند و با توجه به اینکه جاوا اسکریپت سمت کاربری (Client Side) اجرا میشود، احتمال ثبت شدن آنها به عنوان بک لینک بسیار کم است. ضمنا این اسکریپت ها ابتدا کاربر را به سایت آژانس تبلیغاتی هدایت کرده و به همین دلیل حتی اگر بک لینک ثبت شود، بک لینک به سمت سایت آژانس تبلیغاتی ثبت خواهد شد و سپس از آن سایت ترافیک را به سمت سایت شما هدایت میکند. این اتفاق ارزش این کلیک را از کلیک مستقیم نیز کمتر میکند. تنها ارزش این نوع ترافیک، این است که برای شما مشتری خواهد آورد. البته به شرط اینکه در این انتقال ترافیک تقلبی صورت نپذیرد. پس اگر تمایل به افزایش ترافیک داشتید از این گزینه صرف نظر کنید و اگر تمایل به دیده شدن و فروش داشتید میتوانید راجع به این گزینه فکر کنید.

انتخاب صحیح میزبان تبلیغات

بهترین نوع تبلیغات بنری یا متنی در سایت های مشابه فعالیت شما، استفاده از بنر های تبلیغاتی به صورت ماهانه میباشد. در این حالت امکان تقلب وجود نخواهد داشت. البته برای انتخاب سایت میزبان تبلیغات باید بتوانید به صورت حرفه ای منابع ترافیک سایت میزبان تبلیغ را آنالیز کنید. بسیاری از سایت های میزبان تبلیغ که عمدتا خبری هستند یا مجلات اینترنتی میباشند، با ترفند هایی اقدام به بهبود رنک خود میکنند. به طور کلی در فضای اینترنت سایتی را نمیتوان مثال زد که یقینا رنک واقعی داشته باشد! برای آنالیز یک سایت میتوانید نسبت رنک الکسا در ایران به نسبت رنک در خارج را بررسی کنید. عمده خرید های ترافیک از آی پی های خارجی میباشد. سپس میتوانید وضعیت تعداد صفحات و دامنه را در seomastering یا سایر آنالیزور های رایگان مشاهده کنید. با بررسی اطلاعات موجود میتوانید تشخیص دهید که سایت میزبان تبلیغات تا چه حد ترافیک واقعی دارد.

بررسی ارزش سایت های تبلیغاتی

البته راه های دیگری هم وجود دارد، راههایی مانند استفاده از سیستم های Affiliate tracking که میتوانید دقیقا پس از هر ماه بررسی کنید که چه تعداد کلیک از هریک از بنر های تبلیغاتی در هر سایت میزبان تبلیغات داشته اید. شخصا تجربه ای داشتم که برای سایت appleidshop.com روی سایت میزبان تبلیغات A ماهانه 500 هزار تومان هزینه تبلیغ میکردیم و روی سایت میزبان تبلیغات B ماهانه 150 هزار تومان. با استفاده از سیستم Affiliate Tracking مشاهده کردیم هر دو سایت فیدبک برابر به ما میدهند و تعداد ورود کاربران از هر دو سایت یکسان است. اما سایت A هم رنک بهتری داشت و هم DA بالاتری. نتیجه ساده است. سایت A رنک غیر واقعی داشته و برای داشتن DA بالاتر اقدام به خرید بک لینک کرده بوده است. تبلیغات در سایت A را لغو کردیم و یک سالی است که تبلیغات در سایت B ادامه دارد!

پلتفرم ترافیک

اینکه مخاطب سایت من از چه طریقی وارد سایت من میشود مهم است، و به همان اندازه مهم خواهد بود که بدانیم مخاطب با چه دستگاهی وارد شده است. ترافیکی که از طریق موبایل وارد میشود کاملا قابل تمیز دادن است نسبت به ترافیکی که با تبلت میباشد. بسته به نوع وبسایت، نسبت پلتفرم ترافیک متغیر است. اما در حالت کلی امروزه بیش از 60 درصد کاربران از پلتفرم موبایل و کمتر از 10 درصد کاربران از پلتفرم تبلت برای ورود به سایت های خبری و مجله ای استفاده میکنند. با توجه به تفاوت پلتفرم ترافیک و البته الگوریتم های مجزای موتورهای جستجو برای رنکینگ سایت ها در نتایج نسبت به پلتفرم های متفاوت، این بسیار مهم خواهد بود که بتوانیم نسبت ترافیک دریافتی با هر نوع دستگاهی را مدیریت و بهینه سازی کنیم.

سفارش لینک سازی و ترافیک سایت

لینک سازی ترکیبی - سئوشیال


لینک سازی ترکیبی

لینک سازی با کیفیت
کاملا مطابق الگوریتم های گوگل
تنوع بالای دامنه و آی پی
لینک سازی طبیعی و تلفیقی
ارائه گزارش از لینک های ساخته شده
موثر در DA سایت
ترکیبی از Dofollow و Nofollow
ترکیبی از لینک های INDEXER , COMMENT , BOOKMARK
با گارانتی بازگشت وجه
تبادل بک لینک - سئوشیال


لینک سازی تبادلی

تبادل لینک بین کاربران سئوشیال
امکان خرید بک لینک
امکان تبادل رایگان بک لینک
نوع لینک سازی Dofollow
تبادل لینک با سایت های ایرانی
مدیریت سیستماتیک و سامانه ضد تقلب
آنالیز بک لینک و سایت کاربران
عدم محدودیت تعداد لینک سازی ها
خرید رپورتاژ - سئوشیال


رپورتاژ

ایندکس سریع رپورتاژها در وب
با کیفیت ترین نوع بک لینک سازی
امکان درج روی بیش از 1000 سایت
ثبت در سایت های بین المللی
کاملا مطابق الگوریتم های گوگل
تنوع بالای دامنه و آی پی
لینک سازی طبیعی و تلفیقی
به همراه ارائه گزارش
با گارانتی بازگشت وجه
خرید ترافیک با منبع انتخابی- سئوشیال


ترافیک با منبع انتخابی

هر روز 10000 بازدید 100% واقعی
IP های یکتا
امکان تعریف سقف بازدید روزانه
تعیین مدت زمان حضور در سایت
بازدید هر IP از صفحه ی اصلی 45 ثانیه
بازدید هر IP واقعی 2 صفحه از سایت
زمان بازدید هر صفحه داخلی 30 ثانیه
بازدید از سایت شما با منبع انتخابی
خرید ترافیک دایرکت - سئوشیال


ترافیک دایرکت

بازدید روزانه 10000 IP
مدت زمان هر بازدید 70-100 ثانیه
IP های یکتا
امکان تعریف سقف بازدید روزانه
امکان تعریف تعداد صفحات بازدید
کاهش نرخ فرار
30% ترافیک مستقیم
70% ترافیک از شبکه های اجتماعی
خرید ترافیک سوشیال - سئوشیال


ترافیک سوشیال

بازدید روزانه 10000 IP
مدت زمان هر بازدید 70-100 ثانیه
IP های یکتا
امکان تعریف سقف بازدید روزانه
امکان تعریف تعداد صفحات بازدید
کاهش نرخ فرار
30% ترافیک مستقیم
70% ترافیک از شبکه های اجتماعی

سفارش لینک سازی و ترافیک سایت

لینک سازی ترکیبی - سئوشیال


لینک سازی ترکیبی

تبادل بک لینک - سئوشیال


لینک سازی تبادلی

خرید رپورتاژ - سئوشیال
خرید ترافیک با منبع انتخابی- سئوشیال


ترافیک با منبع انتخابی

خرید ترافیک دایرکت - سئوشیال


ترافیک دایرکت

خرید ترافیک سوشیال - سئوشیال


ترافیک سوشیال

افزایش ترافیک با SEOCAIL

در SEOCIAL این امکان فراهم شده است تا بتوانید تنوع ترافیک را به شکل کاملا طبیعی تبادل کنید و یا با زمانبدنی و برنامه ریزی دقیق به هرشکلی که تمایل دارید به سمت سایت خودتان هدایت کنید.

تبادل ترافیک رایگان

در SEOCIAL میتوانید لینک سایتتان را ثبت کنید ومشخص کنید که دیگر اعضا از چه طریقی به سایت شما وارد شوند. از طریق فیسبوک، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی یا از طریق جستجوی گوگل. از اعتبارتان خرج میکنید و دیگر اعضا با هربار ورود به سایت شما اعتباری به دست می آورند. آنها نیز میتوانند این اعتبار را برای ثبت سفارش مشابه، خرج کنند. امکان رایگان بودن این موضوع کاملا مهیا شده است. کافیست بازدید کنید و بازدید بگیرید. البته امکان نقد کردن اعتبار هم برای کسانی که فقط قصد کسب درامد دارند میسر است.

traffic-ex
خرید ترافیک

کافیست وارد پنل کاربری شوید، سفارشی ثبت کنید با جزئیات کامل، که روزانه چند نفر از کجا وارد سایت شما شوند. از فیسبوک یا اینستاگرام یا از طریق جستجوی گوگل. این امکان وجود دارد که به کاربران بگویید چند ثانیه در سایت شما توقف کنند. کافیست برای دریافت این ترافیک از اعتبارتان در سایت خرج کنید. برای کسب اعتبار میتوانید حساب کاربریتان را شارژ کنید و یا از طریق تبادل، با هر بار بازدید از سایتهای دیگران، اعتبار کسب کنید و آن را خرج کنید.

traffic-buy

نمونه کارهای سئو سایت

کلمه کلیدی : اقامت اتریش
خط یک و دو همزمان
کلمه کلیدی : ایمپلنت اقساطی
خط یک
کلمه کلیدی : لاتاری
خط دو
کلمه کلیدی : تشریفات مجالس
خط سوم
کلمه کلیدی : مربی شطرنج
خط یک
کلمه کلیدی : سئو دائمی
خط یک
مشاهده تمامی نمونه کارها
مشاهده تمامی نمونه کارها
Main Color:
phone
تماس با ما ۰۲۱-۴۴۲۸۴۳۲۹
telegram تلگرام ما ، کلیک کنید
۰۲۱-۴۴۲۸۴۳۲۹
در تلگرام با ما در ارتباط باشید ، کلیک کنید
telegram