مقالات اموزشی سئو

SMO چیست ؟
نوشته شده توسط
smo از واژه ی Social Media Optimization گرفته می شود وشامل تكنيكهاي انتشار مطالب در شبكه هاي اجتماعي مي شود.میتوانید با انجام راهکارهایی بازدید وب سایت خود را از طریق بازدید کنندگان شبکه های اجتماعی بالا ببرید. استفاده از این راهکار گرافی از لینک ها و ارتباطات را میسازد و در نهایت اعتبار وب سایت شما را افزایش می دهد.
نمایش بیشتر
بک لینک
نوشته شده توسط
به طور کلی هر لینکی که از یک سایت به یک سایت دیگر داده می شوند ، بک لینک نام دارد. می توان گفت بک لینک ،مهم ترین جزء سئو است وگوگل اهمیت زیادی برای این پیوندها هم از نظر تعداد و هم از نظر میزان محبوبیت وب سایت پیوند دهنده قائل می باشد.
نمایش بیشتر
Breadcrumb چیست ؟
نوشته شده توسط
Bread crumb در فارسی به معنی دنبال کردن خرده نان است . این اصطلاح از داستان هانسل و گرتل گرفته شده که در آن داستان دو کودک رها شده در جنگل با دنبال کردن تکه های نان به خانه خود رسیدند . دقیقاً مثل همین داستان هدف Bread crumb ها راهنمایی کردن کاربرها است تا با کلیک کردن بر روی آنها به قسمت ها مختلف سایت هدایت شوند گوگل از Bread crumb در جهت سازماندهی و ساختار سایت شما در ایندکس گوگل استفاده می کند و.....
نمایش بیشتر
کوتاه سازی و بهینه سازی آدرس URL صفحات
نوشته شده توسط
آدرس سایت یا همان URL یکی از بخش هایی است که موتورهای جستجو برای تعیین کلمه کلیدی صفحه به آن توجه می کنند. وجود کلمات کلیدی مرتبط با متن و محتوا در آدرس سایت بر سئو آن تاثیرگذار است و همچنین کوتاه بودن ادرس نیز می تواند تاثیر خوبی در سئو داشته باشد.
نمایش بیشتر
Minify کردن قالب سایت و تاثیر ان در سئو
نوشته شده توسط
Minify به معنی حذف فاصله ها و کدهای اضافی و کامنت ها است که باعث سنگینی صفحات و قالب سایت می شود. Minify را باCompress code اشتباه نگیرید .Minify خط ها و فاصله های اضافی را حذف می کند ولیCompress کدها را به هم متصل می کند که باعث از بین رفتن ساختار سایت می شود و سرعت لود را افزایش می دهد که درنهایت باعث افزایش سئو سایت می شود.
نمایش بیشتر
Main Color:
phone
تماس با ما ۰۲۱-۴۴۲۸۴۳۲۹
telegram تلگرام ما ، کلیک کنید
۰۲۱-۴۴۲۸۴۳۲۹
در تلگرام با ما در ارتباط باشید ، کلیک کنید
telegram