محبوب ترین مطالب

 • کسب درآمد از اینترنت

 • افزایش ترافیک و بهبود رنک الکسا

 • خرید ترافیک

 • دریافت ترافیک از طریق تبلیغات محیطی

 • خرید سوشیال سیگنال

 • سوشیال سیگنال

 • تبادل لینک

بیشترین امتیازها

 • 10 نکته مهم طراحی سایت

 • مقایسه CMS عمومی و CMS اختصاصی

 • قالب آماده بخریم یا قالب اختصاصی طراحی کنیم؟

 • مراحل طراحی حرفه ای وب سایت

 • آموزش آنالیز سئو سایت

 • SMO چیست ؟

 • سئو off-page چیست ؟

Sunday, 24 June 2018 19:15

خرید بک لینک

(2 رای‌ها)

بک لینک چیست ؟

به همه پیوند هایی که از سایت های دیگر به سایت شما داده شده است ، بک لینک گفته می شود. به عبارت دیگر به همه لینک های ورودی به سایت شما بک لینک گفته می شود. در گذشته بک لینک مهم ترین معیار برای رتبه بندی سایت به حساب می امد و وب سایت هایی که بک لینک های زیادی دریافت کرده بودند، در نتایج گوگل بالاتر از سایر سایت ها نمایش داده می شدند. امروزه علاوه بر بک لینک عوامل دیگری مانند تولید محتوای غنی در کسب رتبه ی بالاتر در نتایج گوگل تاثیر گذار است.
بک لینک ها باعث افزایش اتوریتی سایت وصفحات وب سایت می شود . افزایش اصولی تعداد بک لینک ها به عنوان یک حسن برای سایت محسوب می شود و معمولا هرچه اتوریتی یک سایت بالا باشد در جایگاه خوبی در نتایج جستجو نمایش داده می شود ولی این موضوع همگانی نیست و بعضا سایت هایی وجود دارد که اتوریتی پایینی دارند اما در جایگاه خوبی قرار دارند.

جوهر بک لینک (Link Juice)

 

هنگامی که از یک سایت با کیفیت به یک سایت دیگر لینک داده میشود، مقداری از اعتبار یا جوهر سایت با کیفیت به سایت مقصد ارسال می شود. نتیجه کار این است که سایت مقصد نیز بعد از مدتی افزایش رتبه پیدا می کند.

انواع بک لینک

1) بک لینک های طبیعی

به بک لینکهایی که در سایت های مرتبط قرار گرفته باشد و تعداد ان زیاد و غیر طبیعی نباشد، بک لینک طبیعی گفته می شود. ساخت بک لینک رایگان و طبیعی برای سئو و بهینه سازی سایت بسیار موثر می باشد.
هنگامی که سایت های دیگر به مطلب شما لینک می دهند، گوگل به اهمیت محتوا ی شما پی می برد و و این مسئله جز شاخص های سئو اهمیت می باشد.
از نظر گوگل زمانی که سایت ها و افراد مختلف به سایت یا مطلب شما لینک میدهند نشان دهنده اهمیت محتوای مطلب شما بوده و از نظر شاخص های مختلف سئو یک امتیاز مثبت برای سایت تان خواهد بود.
در زیر چند نمونه از راه هایی که می توان بک لینک طبیعی دریافت کرد، ذکر شده است.
1) گذاشتن کامنت در سایت ها و وبلاگ های مرتبط
2) عضویت در فروم ها و قرار دادن لینک سایت در قسمت امضا
3) درخواست تبادل رایگان لینک با سایت های مرتبط
4) استفاده از دایرکتوری ها
5) شبکه های اجتماعی
6) استفاده از وبلاگ ها

مزیت بک لینک طبیعی

با الگوریتم های جدید گوگل بالاخص الگوریتم پنگوئن دنیای صفحات وب کاملا تغییر کرد. این الگوریتم اقدام به شناسایی بک لینک های طبیعی می نماید . هنگامی که از بک لینک طبیعی استفاده می نمایید، گوگل رتبه ی بهتری به سایت شما می دهد و این باعث می شود در نتایج جستجو بهتر دیده شوید.

2) بک لینک غیر طبیعی

به هر نوع پیوندی که صرفا به منظور افزایش رنک و بهبود رتبه سایت ایجاد می شود بک لینک غیر طبیعی گفته می شود. این نوع بک لینک ها گاهی اوقات صدمات جبران نا پذیری را به سایت شما وارد می نمایند. الگوریتم پنگوئن به بررسی بک لینک های سایت می پردازد و اعتبار ان بک لینک را بررسی می نماید. حال اگر این الگوریتم به غیر طبیعی بودن وب سایت پی ببرد، سایت مورد نظر را پنالتی می نماید. بک لینک های غیر طبیعی معمولا در حجم بالا و به صورت یکباره به سایت اعمال می شود.

یکی از راه هایی که برای دریافت بک لینک غیر طبیعی استفاده می شود ، خرید بک لینک است.

خرید بک لینک

بعضی از وب سایت ها با پرداخت پول به وب سایت های دیگر از انها می خواهند که لینک سایت خود را در سایت خود قرار دهند. خرید بک لینک از نظر گوگل جریمه محسوب می شود و هر وب سایتی که برای افزایش رنک و بهینه سازی سایت خود اقدام به خرید بک لینک می کند گوگل در صورت شناسایی ان را جریمه می کند. ولی اگر بک لینک ها به صورت اصولی خریده شود می تواند تاثیر بسیار خوبی در سئو سایت داشته باشد.
نوع دیگری از بک لینک وجود دارد که بک لینک دائمی خوانده می شود.

بک لینک دائمی

بک لینک دائمی در صورتی که اصولی دریافت شود میتواند وبسایت شما را با هزینه ای ناچیز برای مدت زمانی طولانی در صدر نتایج رقابت قرار دهد. یکی از بهترین راه های دریافت بک لینک دائمی استفاده از رپورتاژ می باشد و یکی از بهترین سایت هایی که ریپورتاژ در انها قرار داده می شود سایت های خبری می باشد. در سایت های خبری رپورتاژ به صورت خبر منتشر می کند و این خبر هیچگاه حذف نمی شود و لینک های موجود در این رپورزتاژ ها به صورت فالو می باشد.
خرید بک لینک با کیفیت از سایت های ایرانی و خارجی
قرار دادن لینک سایت در صدها و یا هزاران وب سایت داخلی و خارجی می تواند در مدت کوتاهی رتبه ی سایت شما را ارتقا دهد. این کار می بایست کاملا اصولی انجام شود تا نتیجه ی عکس نداشته باشد. در صورتی که بک لینک را از سایت های با کیفیت و با پیج رنک بالا خرید نمایید ، مسلما تاثیر بیشتری در سئو سایت شما خواهد گذاشت. در ادامه به ارائه نکاتی در هنگام خرید بک لینک می پردازیم.

نکاتی درباره ی خرید بک لینک

در ادامه به ارائه ی نکاتی درباره ی خرید بک لینک می پردازیم تا احتمال جریمه شدن توسط گوگل را به حداقل برسانید.

1) تا حد ممکن بک لینک های خریداری شده از نوع فالو باشند.
2) از اسپم نبودن سایت های مورد نظر اطمینان حاصل کنید.
3) بک لینک را از سایت هایی که پیج رنک بالای 3 دارند خریداری نمایید. برای بررسی پیج رنک سایت ها می توانید از سایت استفاده کنید. با توجه به اینکه هر صفحه از سایت پیج رنک متفاوتی دارد ، می بایست لینک را در صفحه ای که پیج بالایی دارد ثبت کنید.
4) Da و Pa سایت
اتوریتی یک معیار برای سنجش میزان قدرت دامنه می باشد و دامنه هایی که اتوریتی بالایی دارند بک لینک های با ارزشی به سایت می دهند.
5) سن دامنه
سن دامنه یکی از مهم ترین معیار ها در انتخاب سایت برای خرید بک لینک می باشد و گوگل همیشه به سایتهای قدیمی تر ارزش بیشتری قائل است.
6) رنک الکسا
رنک الکسا نشان دهنده رتبه ی سایت از نظر میزان بازدید و محدوبیت سایت می باشد. هر چه این عدد کمتر باشد ، ارزش این سایت بیشتر خواهد بود.
7) موضوع سایت
بهتر است از سایت هایی با موضوع مرتبط بک لینک خریداری نمایید.
8) تعداد بک لینک های خروجی از سایت مورد نظر
هر چه تعداد بک لینک های خروجی از سایت مورد نظر کمتر باشد ، بک لینک های خروجی از ان طبیعی تر جلوه می دهد.
9) رقابت بر سر کلمه کلیدی میزان نیاز شما به بک لینک را تعیین می کند. هر چقدر رقابت بر سر یک کلمه کلیدی زیاد باشد، کسب رتبه بالاتر نیز سخت تر خواهد بود. برای اینکه بدانید رقابت بر سر ان کلمه کلیدی چقدر است ، 10 سایت اولی که در نتایج جستجو نمایش داده می شود را آنالیز نمایید.
10) متن بک لینک ها می بایست شامل کلمات کلیدی مناسب باشد.

تیم تخصصی سئوشیال ، به واسطه ی داشتن تجربه و تخصص کافی در زمینه سئو و لینک سازی ، با انالیز سایت شما، بهترین راه کارها را به شما پیشنهاد می دهد. سئوشیال طبق تجربه ی چندین ساله ای که در زمینه سئو سایت دارد ، در کمترین زمان ، باعث بهبود رتبه ی سایت و رنک الکسا سایت شما خواهد شد.
برای مشاهده ی خدمات سئوشیال می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

تیم seocial با بیش از 5 سال سابقه کار در زمینه سئو و بهینه سازی سایت و انجام صدها پروژه, می تواند بهترین انتخاب برای کسانی که در جستجوی تیمی متخصص برای سئو وبهینه سازی سایت خود هستند, باشد. شما عزیزان می توانید برای مشاوره رایگان با متخصصین seocial  تماس بگیرید.

آخرین ویرایش در Monday, 13 August 2018 14:03

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.